تاریخ اسپرت صندلی ماشین موتور میلیون

تاریخ: اسپرت صندلی ماشین موتور میلیون رانندگی سرگرمی ماشین

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری رکورد فروش روزانه سینمای کشور عزیزمان ایران شکسته شد

رییس کانون پخش‌کنندگان سینما با اشاره فروش یک میلیارد و هشتصد میلیون تومانی فیلم‌های اکران نوروزی در روز گذشته، هفتم فروردین را رکورددار فروش در تاریخ سینمای کش

رکورد فروش روزانه سینمای کشور عزیزمان ایران شکسته شد

رکورد فروش روزانه سینمای کشور عزیزمان ایران شکسته شد

عبارات مهم : ایران

رییس کانون پخش کنندگان سینما با اشاره فروش یک میلیارد و هشتصد میلیون تومانی فیلم های اکران نوروزی در روز گذشته، هفتم فروردین را رکورددار فروش در تاریخ سینمای کشور عزیزمان ایران اعلام کرد.

علی سرتیپی رییس کانون پخش کنندگان سینمای کشور عزیزمان ایران با اشاره به استقبال رو به زیاد کردن مخاطبان آثار سینمای کشور عزیزمان ایران در اکران نوروزی نسبت به سال های گذشته بیان کرد: خوشبختانه فروش هفت روز اخیر آثار سینمایی به نمایش درآمده در اکران نوروزی نشان داد که میزان فروش فیلم ها نسبت به سال گذشته با وجود اینکه قیمت بلیت ها در بعضی از سینماها با همان قیمت سال قبل ارایه می شود، روند رو به افزایشی داشته و استقبال مردم بسیار گرم تر شده است است.

وی ادامه داد: میزان استقبال مخاطبان در روز گذشته به اوج خود رسید به طوری که طبق آخرین اطلاعات و آمار به دست آمده فروش فیلم های اکران نوروزی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان ها روز گذشته به مرز یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان رسید که این فروش خوب نویددهنده روزهای خوبی جهت سینمای کشور عزیزمان ایران در سال ۹۷ هست. روز گذشته پرفروش ترین تاریخ سینمای کشور عزیزمان ایران بود که یک روز فروش با یک ماه فروش سال گذشته برابری می کرد.

سرتیپی همچنین خبر داد: در امسال تنها منبع رسمی آمار فروش فیلم ها کانون پخش کنندگان سینما خواهد بود.

این تهیه کننده تصریح کرد: بر این باورم که امسال سال خوبی جهت سینمای کشور عزیزمان ایران خواهد بود و سالی که نکوست از بهارش پیداست. به هر حال افتتاح پردیس های سینمایی تازه در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان ها از جمله «اطلس مشهد»، «باغ کتاب»، «شهرک»، «ستاره تبریز» و سالن های دیگر تاثیر بسیار زیادی در استقبال گرم مردم داشته که امیدوارم ادامه دار باشد.

او افزود: این نوید را به تمامی دست اندرکاران سینمای کشور عزیزمان ایران می دهم که سال ۹۷، سال خوبی جهت سینمای کشور عزیزمان ایران هست. از همین جا از همه فعالان سینما به خاص کارکنان سینما که در بسیاری از موارد تا صبح در محل کار خود حضور دارند خسته نباشید خاص می گویم که تلاش در پرکردن اوقات فراغت و سرگرمی مردم دارند.

رییس کانون پخش کنندگان سینما در آخر از برطرف موقت مسئله فنی سامانه «سینما تیکت» جهت خرید بلیت فیلم ها خبر داد و گفت: تا آنجا که اطلاع پیدا کردم مسئله فنی سامانه «سینما تیکت» که تا روز گذشته ادامه داشت، فعلا حل شده است و مخاطبان می توانند نسبت به خرید بلیت کارها مورد نیاز را انجام دهند.

رکورد فروش روزانه سینمای کشور عزیزمان ایران شکسته شد

مهر

واژه های کلیدی: ایران | سینما | نوروزی | سینمای | استقبال | سینمایی | روز گذشته | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz