تاریخ اسپرت صندلی ماشین موتور میلیون

تاریخ: اسپرت صندلی ماشین موتور میلیون رانندگی سرگرمی ماشین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فوتبال کشور عزیزمان ایران ممنوع التصویر است؟ ، مرد ادب&quot، &quot

«به عنوان یک معلم،‌ از رئیس‌جمهوری محترم، وزیر ورزش و مقامات ارشد تقاضا می‌کنم به این تابو آخر بدهند. نیمی از جمعیت کشور عزیزمان ایران دوستدار این هستند که به و

فوتبال کشور عزیزمان ایران ممنوع التصویر است؟ ، مرد ادب&quot، &quot

"مرد ادب" فوتبال کشور عزیزمان ایران ممنوع التصویر است؟

عبارات مهم : ایران

«به عنوان یک معلم، از مدیر جمهوری محترم، وزیر ورزش و مقامات ارشد تقاضا می کنم به این تابو آخر بدهند. نیمی از جمعیت کشور عزیزمان ایران دوستدار این هستند که به ورزشگاه ها بیایند. همان طوری که بانوان سوری به ورزشگاه آزادی آمدند و هیچ مشکلی ایجاد نشد. مردم کشور عزیزمان ایران آن قدر شریف هستند که با حضور زن ها در ورزشگاه حرمت ها را نگه دارند. امیدوارم مسئولان تدبیری بیندیشند که به هر حال سهم و حق زن ها هم داده شود.»

به گزارش شهروند ؛ آخرین باری که امیر حاج رضایی را از قاب تلویزیون در یک برنامه زنده تماشا کردیم، این پیشکسوت و کارشناس آشنا شده است فوتبال ایران، با این جملات و ادبیات منحصربه فرد خود از حقوق زنان صحبت کرد.

فوتبال کشور عزیزمان ایران ممنوع التصویر است؟ ، مرد ادب&quot، &quot

در این مدت اگر برنامه تاریخی هزار داستان آن هم به صورت ضبط شده است با اجرای حاج رضایی که با خداداد عزیزی آن مصاحبه ماندگار را انجام داد، فاکتور بگیریم، می توان به این نتیجه رسید که شاید او به خاطر صحبت کردن راجع به نادیده گرفته شدن حقوق زنان ایرانی ممنوع الحضور در برنامه های زنده تلویزیونی شده است هست؛ در این میان ظاهر قضیه و دوری حاج رضایی به عنوان یکی از محبوب ترین کارشناسان فوتبالی از تلویزیون این ذهنیت را به وجود می آورد. حالا مردم کشور عزیزمان ایران به خاص فوتبالی ها پرسش می کنند که آیا حاج رضایی دیگر به تلویزیون و برنامه های زنده دعوت نمی شود؟ آیا به جای او کارشناسان آشنا نشده ای به برنامه های زنده می آیند که صحبت هایشان جهت مخاطبان جذابیت زیادی ندارد؟ جهت رسیدن به پاسخ این سوالات گفت وگویی را با حاج رضایی ترتیب دادیم.

مدت هاست که شما در برنامه های زنده تلویزیونی حضور پیدا نمی کنید. حالا و با طولانی شدن این دوری، مردم دوست دارند راجع به چرایی این اتفاق عجیب بدانند.

خدمت شما عرض کنم که من مدت هاست به برنامه های تلویزیونی دعوت نمی شوم! درست ترین جمله ای که بتوانم روی آن تأکید داشته باشم همین است که مطلقا در این ماه ها دعوت نشدم؛ البته خودم هم از علت این اتفاق بی خبر هستم.

«به عنوان یک معلم،‌ از رئیس‌جمهوری محترم، وزیر ورزش و مقامات ارشد تقاضا می‌کنم به این تابو آخر بدهند. نیمی از جمعیت کشور عزیزمان ایران دوستدار این هستند که به و

نخستین شایعه این است که به خاطر انتقاد از کی روش با عادل فردوسی پور اختلاف هایی پیدا کردید و به همین ترتیب دیگر در برنامه نود هم حضور پیدا نکردید؛ البته این برنامه هم مدت هاست که بخش حضور کارشناس فوتبال را از کنداکتور خود از بین بردن کرده است.

این شایعه را که صد درصد می توانم تکذیب کنم. فکر می کنم در تمام سال هایی که در تلویزیون حضور یافتم و جهت مردم صحبت کردم، همه فهمیده اند که خصومت شخصی با کسی ندارم. همواره تلاش می کنم واقعیت ها را بگویم. با عادل فردوسی پور هم هیچ گونه اختلافی نداشته ام و همچنان ارتباط نزدیکی با هم داریم. هیچ صحبت و عقیده ای دوستی عمیق ما را تحت تأثیر قرار نداده هست. یک رابطه عاطفی و اعتماد محکم بین من و عادل برقرار است و می توانم حتی بگویم که او مثل پسر من می ماند و رابطه ما مانند پدر و فرزند است.

تاکید داشتید که علت دعوت نشدن به برنامه های تلویزیونی زنده را نمی دانید؛ خودتان هم حدس نمی زنید که آیا به یک باره تصمیم گرفته شده است که دیگر نباشید؟

همان طور که گفتم هر لحظه تلاش کرده ام براساس واقعیت ها صحبت کنم و از کارشناسی و اظهار نظر بر اساس حدس و گمان فاصله داشته باشم. حرف زدن راحت هست؛ منتهی من چون هیچ چیزی را به صورت رسمی نمی دانم، نمی توانم بر اساس حدسیاتی که دارم اظهارنظر رسمی کنم.

فوتبال کشور عزیزمان ایران ممنوع التصویر است؟ ، مرد ادب&quot، &quot

آخرین بار در یک برنامه تلویزیونی راجع به حق حضور زنان در ورزشگاه صحبت کردید و از مسئولان درخواست کردید که این تابو را بشکنند.

به هر صورت هر لحظه تلاش می کنم صادق باشم؛ هیچ چیزی بهتر از صداقت نیست. همان طور که گفتم نمی خواهم بر اساس حدسیات قضاوت کنم. حقیقت و ظاهر قضیه این است که من دیگر به تلویزیون دعوت نمی شوم و در این مدت هیچ یک از دوستان ما در شرکت صداوسیما هم راجع به چرایی این اتفاق چیزی اعلام نکرده اند.

«به عنوان یک معلم،‌ از رئیس‌جمهوری محترم، وزیر ورزش و مقامات ارشد تقاضا می‌کنم به این تابو آخر بدهند. نیمی از جمعیت کشور عزیزمان ایران دوستدار این هستند که به و

در ماه های اخیر برنامه های ورزشی تلویزیون از کارشناسانی جهت حضور در برنامه ها دعوت می کنند که با تمام احترامی که جهت آنها قایل هستیم، صحبت هایشان جذابیت زیادی جهت مردم ندارد! بدون تعارف باید بگوییم که مردم شنیدن صحبت های امیر حاج رضایی یا حمیدرضا صدر را که دیگر مدت هاست در تلویزیون حاضر نمی شوند را زیاد از کارشناسان فعلی دوست دارند.

مردم هر لحظه بنده را مورد لطف خود قرار می دهند و فقط می توانم بگویم که به قضاوت آنها احترام زیادی می گذارم؛ منتهی ما به عنوان کارشناس همواره گزینش می شویم. امیر حاج رضایی هیچ وقت خودش را به جایی دعوت نکرده است و نمی کند و همواره جهت حضور دعوت شده است هست. سیاست های شرکت صداوسیما و حوزه اختیارات مسئولان این نهاد ارتباطی به من پیدا نمی کند. یک زمانی دعوت می شدم و الان مدت هاست که این اتفاق رخ نمی دهد.

فوتبال کشور عزیزمان ایران ممنوع التصویر است؟ ، مرد ادب&quot، &quot

خودتان هم واقعا تلاش نکرده اید علت واقعی این اتفاق عجیب را بفهمید؟

زیاد به این مسأله فکر کرده ام، شاید هنوز هم بکنم؛ منتهی اگر هم چیزی باشد از روی نزاکت حرفی نمی زنم و پیگیری نمی کنم چون در اخلاق من چنین چیزی نیست. ٣١ سال در برنامه های تلویزیونی حضور داشتم. در ٨ جام جهانی و چندین جام ملت های اروپا و آسیا به عنوان کارشناس برابر مردم نشستم و صحبت کردم. در این مدت هیچ وقت پرسش نکردم و باز هم سوالی نمی کنم؛ الان هم واقعا از علت واقعی این دوری به صورت رسمی آگاهی ندارم و هنگامی که آگاهی ندارم، نمی خواهم قضاوت کنم. به آن چیزی که حدس و گمان است و در ذهن من می گذرد، نمی پردازم چون رسمی نیست. این تمام حقیقت است و من هیچ وقت تلاش نکردم چیزی را جز حقیقت به مردم بگویم. حتی جهت هر لحظه بودن تلاش نکردم که حقیقت را نگویم! ممکن است اشتباهاتی در کارشناسی و بیان صحبت ها داشته باشم ولی آگاهانه امکان نداشت حقیقت را نگویم.

اگر یک روز دوباره تصمیم بگیرند که شما در برنامه های تلویزیونی حاضر شوید، ممکن است اتفاقات ماه های اخیر باعث شود از حضور صرف نظر کنید؟

من خودم را بعد از ٣١ سال همکاری با سازمان، کارمند غیررسمی صداوسیما می دانم. عادل فردوسی پور، مزدک میرزایی، محمدرضا احمدی، محمدحسین میثاقی مثل پسران من و خیابانی و یوسفی و دیگر عزیزانی که سن بیشتری دارند مثل برادران من بوده اند. این حس علاقه مندی خاص به خاطر عاطفه ای است که در من وجود دارد. من از بودن شکایتی ندارم چون هنوز با تمام این عزیزان در ارتباط هستم. اهل شکایت کردن هم نیستم. نزد وجدان خودم هم خیالی راحت دارم که هر لحظه بر پایه صداقت با مردم حرف زدم. در جواب پرسش هم باید بگویم که هنگامی که می توان نسبت به این اتفاق تصمیم بگیرم که بدانم آیا به یک باره تصمیم گرفته شد که دعوت نشوم. چون چیزی نمی دانم نمی توان جواب شفافی به این پرسش بدهم.

شاید بعضی ها دوست نداشته باشند که تمام حقایق و پرسشها از سوی کارشناسان جهت مردم بازگو شود.

به هر صورت بحث های فنی و تاکتیکی مسابقه های یک بخش کارشناسی هست. همه ما آگاهی داریم که در فوتبال کشور عزیزمان ایران ناهنجاری ها و پرسشها بسیار زیادی وجود دارد که به این رشته ورزشی آسیبی جدی زده و خواهد زد. من راجع به این پرسشها با مردم همواره با تریبون هایی که در اختیار داشتم، صحبت کرده ام. راجع به کمبود ها، سیاست های غلط و تصمیمات اشتباه بارها و بارها نظرات خود را بیان کرده ام. مردم باید همه چیز را بدانند و وظیفه ما این است که حقایق را با آنها در میان بگذاریم. من این گونه تربیت شدم که به مردم راست بگویم. اهل شعار دادن هم نیستم. امیر حاج رضایی همواره تلاش می کند به صورت مودبانه و درست و براق ، راجع به آسیب ها و پرسشها فوتبال با مردم حرف بزند.

واژه های کلیدی: ایران | رضایی | ایرانی | برنامه | فوتبال | فوتبالی | تلویزیون | تلویزیون | اتفاق عجیب | فوتبالی ها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz