تاریخ اسپرت صندلی ماشین موتور میلیون

تاریخ: اسپرت صندلی ماشین موتور میلیون رانندگی سرگرمی ماشین

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه بزرگترین مسابقه علمی کشور شروع شد

نخستین روز از کنکور سراسری ۹۷ به منظور پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه خبر نور

بزرگترین مسابقه علمی کشور شروع شد

بزرگترین مسابقه علمی کشور شروع شد

عبارات مهم : آموزش

نخستین روز از کنکور سراسری ۹۷ به منظور پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه خبر نور، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و همچنین در کدرشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۸ صبحگاه امروز پنجشنبه هفتم تیر ماه شروع شد و فردا جمعه هشتم آخر می پذیرد.

به گزارش ایسنا، در کنکور سراسری امسال یک میلیون و ۱۱ هزار و ۸۲۵ نفر عضویت کردند که از این تعداد، ۵۹۹ هزار و ۳۱۳ نفر زن و مابقی مرد هستند. به عبارت دیگر ۵۹.۲۳ درصد داوطلبان کنکور ۹۷ را زنان تشکیل می دهند. همچنین آمار داوطلبان عضویت کننده در آزمون سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ تعداد ۲۷ هزار و ۴۶۶ نفر زیاد شده است است.

همچنین در کنکور امسال جمعا تعداد یک میلیون و ۱۱ هزار و ۸۲۵ داوطلب عضویت کرده اند که از این تعداد ۱۴۴ هزار و ۵۵۰ نفر در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، تعداد ۶۴۲ هزار و ۴۵۱ داوطلب در گروه آزمایشی علوم تجربی، تعداد ۲۰۵ هزار و ۲۶ نفر در گروه آزمایشی علوم انسانی، تعداد ۱۲ هزار و ۲۶۰ داوطلب در گروه آزمایشی هنر و ۷ هزار و ۵۳۸ نفر در گروه آزمایشی زبان های خارجی عضویت نموده اند. در واقع بیشترین عضویت کنندگان آزمون سراسری ۹۷ در گروه آزمایشی علوم تجربی قرار دارند.

بزرگترین مسابقه علمی کشور شروع شد

براساس اعلام شرکت سنجش آموزش کشور، آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و همچنین علوم انسانی صبحگاه امروز پنجشنبه هفتم تیر ماه ۹۷ و آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه آزمایشی هنر عصر امروز و آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی صبح فردا جمعه هشتم تیر ماه و آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه آزمایشی زبان های خارجی بعد از ظهر فردا برگزار می شود.

در آزمون سراسری سال ۹۷ به هر یک از داوطلبان گروه های آزمایشی پنج گانه یک پاسخنامه و دو دفترچه حاوی دفترچه شماره ۱ (سئوالات عمومی) و دفترچه شماره ۲ (سئوالات اختصاصی) در قالب یک بسته نایلونی داده خواهد شد و داوطلبان موظف هستند در مدت وقت تعیین شده است به سئوالات پاسخ بدهند.

نخستین روز از کنکور سراسری ۹۷ به منظور پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه خبر نور

به گزارش ایسنا، نتیجه های اولیه آزمون سراسری ۹۷ به صورت کارنامه تنظیم شده است و کارنامه اولیه دهه دوم مرداد ماه ۹۷ بر روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

واژه های کلیدی: آموزش | داوطلبان | آزمون سراسری | کنکور سراسری | گروه آزمایشی | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz