تاریخ اسپرت صندلی ماشین موتور میلیون

تاریخ: اسپرت صندلی ماشین موتور میلیون رانندگی سرگرمی ماشین

گت بلاگز جنسی 12 روش جهت ترک خود ارضایی

  خود ارضایی عملی است که در تمام جوامع بشری مرسوم می باشد. مطالعات نشان میدهد که 93 درصد از مرد ها و 60-70

12 روش جهت ترک خود ارضایی

خود ارضایی عملی است که در تمام جوامع بشری مرسوم می باشد. مطالعات نشان میدهد که 93 درصد از مرد ها و 60-70 درصد زن ها در طول دوران زندگی خود خود ارضایی می کنند. خود ارضایی عادتی است که به سرعت ایجاد می شود و می تواند تاثیر نامطلوبی بر مردان و زنان تمامی سنین داشته باشد. بر اساس مطالعات انجام شده است خود ارضایی اثرات منفی جسمی و روانی متعددی بر افراد می گذارد. خود ارضایی موجب ایجاد حس پشیمانی و توبیخ نفس می شود و تمامی افرادی که خود ارضایی می کنند همواره دچار کشمکش های معنوی و اضطرابی فراوان می شوند.

12 روش جهت ترک خود ارضایی

ترک خود ارضایی و درمان خود ارضایی به آسانی خاموش کردن یک چراغ نیست. بلکه یک فرایندی است که نیازمند تعهد است و ممکن است شما در مراحل متفاوت دچار برگشت یا اشتباه بشوید. مهم این است که بر تصمیم و تعهد خود باقی بمانید و در هر نقطه دوباره شروع کنید. بنابراین جهت ترک خود ارضایی نخستین قدم تصمیم گیری هست. شما باید تصمیم بگیرید این کار را کنار بگذارید. زمانی که این تصمیم را گرفتید، مسئله تا حد زیادی حل شده است هست. این تصمیم گیری باید فراتر از یک امید یا آرزو باشد ، باید واقعا یک تصمیم باشد.

به یاد داشته باشید شما انسان هستید، انسان دچار اشتباه می شود و دارای تمایلات جنسی هست. هیچ یک از این چیزها شما را به یک آدم  بد تبدیل نمی کند. خودتان را ببخشید و به خاطر داشته باشید که شما بزرگتر از مشکلتان هستید. اگر شما مدام در حال تنبیه و سرزنش کردن خود جهت انجام خودارضایی هستید، هم چنان در حال فکر کردن به این مسئله به صورت تمام وقت هستید. به جای سرزنش کردن، به این فکر کنید که این عنوان یک مسئله است و شما تصمیم دارید که جهت آن راه حلی پیدا کنید.

1) هر چیزی که شما را جهت خود ارضایی وسوسه می کند، از بین بردن کنید. اگر شما تصویر ها یا فیلم های جنبش کننده دارید باید آنها را دور بریزید. اگر در کامپیوتر خود تصاویر، فیلم ها یا آدرس سایت های جنبش کننده را دارید، آنها را از بین بردن کنید.

  خود ارضایی عملی است که در تمام جوامع بشری مرسوم می باشد. مطالعات نشان میدهد که 93 درصد از مرد ها و 60-70

2) اگر در وقت های خاصی زیاد وسوسه به خود ارضایی می شوید، جهت آن وقت برنامه ای را تنظیم کنید. به عنوان نمونه اگر در آخر شب زیاد وسوسه به خود ارضایی می شوید ، تا زمانی که به شدت خواب آلوده نشده اید به اتاق خواب و تخت خواب خود نروید. تلاش کنید با دیدن تلویزیون، کتاب یا مجله خواندن یا انجام کارهای مورد علاقه، خودتان را سرگرم کنید.

3) اگر شما به علت زیاد تنها بودن دچار خود ارضایی می شوید به دنبال راه هایی جهت پرکردن تنهایی تان باشید. زیاد کردن ارتباطات با دوستان و خویشاوندان، شرکت در دوره ها و جلسات عمومی، رفتن به پارک جهت پیاده روی از راه های پرکردن تنهایی و ترک خود ارضایی است.

4) زندگی تان را با فعالیت های متفاوت پر کنید. هیجان کارهای متفاوت می تواند جایگزین میل به به خود ارضایی شود و باعث شود دفعه بعدی که دچار وسوسه خود ارضایی می شوید، روشی جهت پرت کردن حواس خود داشته باشید.

در این باره زیاد بدانید: مشکلات جنسی و اختلافات میان زوجین

5) فعالیت های هنری مثل نقاشی، موسیقی و نمایش تا حد زیادی به عوض کردن مسیر تمایلات جنسی و ترک خود ارضایی و قرار گرفتن در مسیر خلاقیت و سازندگی کمک می کند.

6) ورزش مورد علاقه خود را پیدا کنید و آن را پیگیری کنید.

12 روش جهت ترک خود ارضایی

7) جهت ترک خود ارضایی یک سرگرمی تازه پیدا کنید یا مهارت جدیدی را فرا بگیرید. یاد گرفتن چیزی که نیازمند تلاش و وقت گذاشتن است تمرکز ذهن شما را به جای لذت سریع هنگام حاصل از خود ارضایی بر لذت تاخیر یافته ی حاصل از دستیابی به اهداف قرار می دهد. مهارت هایی مثل آشپزی، باغبانی، نجاری، صحبت را امتحان کنید.

8) کارهای به میل خود و خیریه انجام دهید. انرژی خود را به کمک به مردمی تخصیص داده شده است دهید که نیاز به کمک شما دارند. عضویت و فعالیت در گروه ها و انجمن های مردم نهاد و خیریه علاوه بر اینکه در شما حس بافایده بودن ایجاد می کند، باعث می شود در محیط اجتماعی قرار بگیرید و دوستان زیادی پیدا کنید.

9) یک سیستم پاداش قرار دهید. با خودتان قرارداد ببندید که به ازای هر روز که خود ارضایی نکنید هزار تومان در یک صندوق بیندازید و در آخر هفته با پول آن چیزی را که دوست دارید جهت خود بخرید. این روش کمک زیادی به ترک خود ارضایی می کند.

10) اگر با دوستانی ارتباط دارید که آنها هم عادت به خود ارضایی دارند ارتباطتان را کمتر کنید.

  خود ارضایی عملی است که در تمام جوامع بشری مرسوم می باشد. مطالعات نشان میدهد که 93 درصد از مرد ها و 60-70

11) زیاد در آینه خود را نگاه نکنید و دیدن خودتان را فقط محدود به نظافت و مرتب کردن در حد معمول بکنید.

12) ذهن خود را به مطالب بافایده و آموزنده مشغول کنید. فهرستی از کتاب ها، مجلات و سایت های مورد علاقه خود تهیه کنید و آنها را در دسترس خود قرار دهید. هر روز زمانی را به مطالعه کتاب ها، مجلات و رمان های موردعلاقه تان تخصیص داده شده است دهید. رمان به شما کمک می کند در طول روز به داستان آن فکر کنید.

منبع: دکتر سلام

واژه های کلیدی: زندگی | فعالیت | تمایلات جنسی | خطرات خودارضایی | خود ارضایی | روش های ترک خودارضایی | عوارض خودارضایی | مضرات خودارضایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz